nie znaleziono punktu wejścia procedury

Nie znaleziono punktu wejścia procedury w grach i programach

Chcąc uruchomić jakikolwiek program lub ściągniętą grę na niektórych systemach możemy zaobserwować komunikat „Nie znaleziono punktu wejścia procedury„. Jest to jeden z błędów które ujawniają się dopiero na samym końcu – nie w czasie instalacji lecz podczas uruchamiania aplikacji. Wielu użytkowników systemów Windows może się rozczarować widząc powyższy komunikat dlatego postanowiliśmy napisać krótką instrukcję rozwiązującą ten problem.


Podobne problemy:
1. Program Eksplorator Windows przestał działać


Usuwanie błędu Nie znaleziono punktu wejścia procedury

Użyj narzędzia Kontroler plików systemowych do naprawy brakujących lub uszkodzonych plików systemowych.
1. Kliknij START -> Wszystkie programy -> Akcesoria.
2. Prawym przyciskiem myszki kliknij na wiersz poleceń. Z menu wybierz uruchom jako administrator.
3. W otwartym oknie wpisz sfc /scannow oraz zatwierdź enterem.
4. Gotowe

W taki oto prosty sposób pozbyłeś się błędu nie znaleziono punktu wejścia procedury. Naprawa nie przysporzy problemu nawet osobie nie zaznajomionej z komputerem. Nie potrzeba żadnych umiejętności aby naprawić ten błąd.

Mój błąd zawiera inne dziwne nazwy

Jeśli komunikat który widzisz zawiera formułę „nie znaleziono punktu wejścia procedury w bibliotece kernel32.dll” oraz przykładowo:
steam, cs go, _except1 w bibliotece, skype, vorbis, avast, ail set stream volume@8, alsource w bibliotece openal32.dll, audio dll, assassin creed 4, autocad, anno 1701, createdxgifactory1 w bibliotece dxgi.dll, uplay, setdlldirectoryw w bibliotece setdefaultdlldirectories kernel32.dll, 1critical section, binkw32

lub inne nieznane dla ciebie nazwy to nic złego! Wystarczy tylko, że błąd który wyskakuje zawiera zwrot „nie znaleziono punktu wejścia procedury” a patch który dla ciebie przygotowaliśmy praktycznie sam rozwiąże za ciebie problem.

9 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *