mss32.dll

mss32.dll – problemy z systemem lub z zainstalowanymi grami

Problemy w którym występują błędy z biblioteką mss32.dll są uciążliwe, ponieważ występują bardzo często oraz z reguły jest tyle przyczyn, że ciężko poradzić sobie z tym problemem samemu. Sposób zawarty w tym artykule wyróżnia się tym, że każdy kto wszedł na tę stronę poradzi sobie z naprawą mss32.dll. Co najlepsze działa dla każdego rodzaju problemu. Nie ważne czy przyczyną są błędy w systemie czy próba uruchomienia gry. No więc zaczynajmy.


Podobne problemy:
1. Program Eksplorator Windows przestał działać


Naprawa mss32.dll

1. Ściągamy uniwersalny plik mss32.dll, pobierz tutaj.
2. Wklejamy go tam gdzie wskazuje nam to komunikat (jeśli błąd nie wskazuje ścieżki wklejamy go w C:\Windows).
3. Uruchamiamy komputer ponownie.
4. Gotowe!

Przyczyny

Najczęstszą przyczyną ukazującego się komunikatu jest uszkodzona biblioteka lub jej brak. Jeśli chodzi o system to takie rzeczy jak nieprawidłowe wyłączenie komputera lub infekcja dysku może spowodować uszkodzenie ww. biblioteki.
Osoby lubiące gry komputerowe na pewno nie raz doświadczyli tego błędu. Dla tych szczególnie polecany jest ten poradnik, ponieważ powyższe rozwiązanie działa dla każdej gry.
Przykładowe gry w których występują problemy: gta vice city, rome total war, beyond earth, gothic 2, call of duty 2, age of mythology, blackshot, barbarian invasion, cod4, call of duty 1, cs go, empire earth 2, gta 3.

Biblioteka dla systemu Windows: 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *